Vivo Y600 Pro
Vivo Y600 Pro specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | Y600 Pro |
| Alternativni naziv modela | V2561A (Međunarodno) |
| Predstavljen | Ponedjeljak, 27. Travnja 2026 |
| Dostupan od | Ponedjeljak, 27. Travnja 2026 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €250 |
Dizajn
| Visina | 163.9 mm (6.45 inča) |
| Širina | 76.5 mm (3.01 inča) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 inča) |
| Težina | 221 g (7.80 oz) |
| Boje | Crno, Plava, Zlatna, Ljubičasta |
| Otpornost | Otporan na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; potopiv do 1,5 m na 24 sata) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.83 inča |
| Rezolucija | 1260 × 2800 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 450 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 89.8% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja 4320Hz PWM Dimming Kapacitivni dodirni zaslon Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.5 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Pohrana | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vrsta pohrane | UFS 3.1 |
| Varijante | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava) |
| Korisničko sučelje | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ) PDAF |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Značajke videa | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Širokokutna ) |
| Značajke | Panorama |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapacitet | 10200 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 90 W |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Žiroskop Optički senzor otiska prsta ispod zaslona Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo Y600 Pro fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo Y600 Pro?
Cijena uređaja Vivo Y600 Pro iznosi €250, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro je službeno predstavljen Ponedjeljak, 27. Travnja 2026.
-
Je li Vivo Y600 Pro dostupan u trgovinama?
Da, Vivo Y600 Pro je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro teži oko 221 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo Y600 Pro?
Zaslon na Vivo Y600 Pro ima dijagonalu od 6.83 inča.
-
Podržava li Vivo Y600 Pro 5G mreže?
Da, Vivo Y600 Pro podržava 5G mreže na bandovima n1, n2.
-
Koliko kamera ima Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro ima Jedna kamera straga i Jedna kamera za selfije.