Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 specifikacije
Općenito
| Marka | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Predstavljen | Petak, 01. Svibnja 2026 |
| Dostupan od | Petak, 01. Svibnja 2026 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €90 |
Dizajn
| Visina | 142 mm (5.59 inča) |
| Širina | 62 mm (2.44 inča) |
| Debljina | 16.5 mm (0.65 inča) |
| Težina | 170 g (6.00 oz) |
| Boje | Crno |
| Otpornost | Otpornost na pad (do 2 m) Otpornost na prašinu i vodu (održava visoko tlakove mlazove vode; uranjiv do 2 m na 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | TFT LCD |
| Veličina zaslona | 2.8 inča |
| Rezolucija | 240 × 320 piksela |
| Omjer stranica | 4:3 |
| Gustoća piksela | 143 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 27.6% |
| Zaštita zaslona | U skladu s MIL-STD-810H |
Hardver
| RAM | 1GB |
| Pohrana | 8GB |
| Varijante | 8GB 1GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDHC |
Softver
| Operativni sustav | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 0.3 MP |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Podrška za video | Da |
Baterija
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 5 W |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Da, v2.1 |
| USB priključci | USB Type-C |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Da |
Značajke
| Posebne značajke | LED svjetiljka MP3/MP4 reproduktor |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Ulefone Armor Mini 5 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Ulefone Armor Mini 5?
Cijena uređaja Ulefone Armor Mini 5 iznosi €90, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 je službeno predstavljen Petak, 01. Svibnja 2026.
-
Je li Ulefone Armor Mini 5 dostupan u trgovinama?
Da, Ulefone Armor Mini 5 je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 teži oko 170 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Ulefone Armor Mini 5?
Zaslon na Ulefone Armor Mini 5 ima dijagonalu od 2.8 inča.
-
Podržava li Ulefone Armor Mini 5 5G mreže?
Ne, Ulefone Armor Mini 5 ne podržava 5G mreže.
-
Koliko kamera ima Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 ima Jedna kamera straga i nema kamere za selfije.