Ulefone RugKing 5 Pro
Ulefone RugKing 5 Pro specifikacije
Općenito
| Marka | Ulefone |
| Model | RugKing 5 Pro |
| Predstavljen | Nedjelja, 01. Ožujka 2026 |
| Dostupan od | Ponedjeljak, 16. Ožujka 2026 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | £139.99 $129.99 C$189.99 |
Dizajn
| Visina | 179 mm (7.05 inča) |
| Širina | 85 mm (3.35 inča) |
| Debljina | 26.5 mm (1.04 inča) |
| Težina | 629 g (22.19 oz) |
| Boje | Crno |
| Otpornost | Otpornost na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; uranjanje do 1,5 m na 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 6.78 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2460 piksela |
| Gustoća piksela | 396 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 71.7% |
| Vršna svjetlina | 910 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass 3, U skladu s MIL-STD-810H, Mohs razina 4 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Ne |
| Značajke zaslona | Kapacitivni dodirni zaslon Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Unisoc T7250 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 1800 MHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 jezgri) |
| RAM | 8GB |
| Pohrana | 256GB |
| Vrsta pohrane | UFS 2.1 |
| Varijante | 256GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 64 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ), 0.7 μm Automatsko fokusiranje (AF) 20 MP, ƒ/1.8 ( Noćni vid ) 2 infracrvena svjetla Infracrveno noćno svjetlo |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP, ƒ/2.3 ( Širokokutna ), 1.0 μm |
| Podrška za video | Da |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 20000 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 33 W |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| FM radio | Da |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Senzor blizine Bočni senzor otiska prsta |
| Posebne značajke | Namjenska svjetiljka od 976 lumena |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Ulefone RugKing 5 Pro fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Ulefone RugKing 5 Pro?
Cijena uređaja Ulefone RugKing 5 Pro iznosi $129.99, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Ulefone RugKing 5 Pro?
Ulefone RugKing 5 Pro je službeno predstavljen Ponedjeljak, 16. Ožujka 2026.
-
Je li Ulefone RugKing 5 Pro dostupan u trgovinama?
Da, Ulefone RugKing 5 Pro je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Ulefone RugKing 5 Pro?
Ulefone RugKing 5 Pro teži oko 629 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Ulefone RugKing 5 Pro?
Zaslon na Ulefone RugKing 5 Pro ima dijagonalu od 6.78 inča.
-
Podržava li Ulefone RugKing 5 Pro 5G mreže?
Ne, Ulefone RugKing 5 Pro ne podržava 5G mreže.
-
Koliko kamera ima Ulefone RugKing 5 Pro?
Ulefone RugKing 5 Pro ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.