Xiaomi Poco M7 Plus
Xiaomi Poco M7 Plus specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Poco M7 Plus |
| Predstavljen | Srijeda, 13. Kolovoza 2025 |
| Dostupan od | Utorak, 19. Kolovoza 2025 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | ₹12,895 |
Dizajn
| Visina | 168.5 mm (6.63 inča) |
| Širina | 80.5 mm (3.17 inča) |
| Debljina | 8.4 mm (0.33 inča) |
| Težina | 217 g (7.65 oz) |
| Boje | Crno, Plava, Srebrna |
| Otpornost | Hermetičan i otporan na vodu (protiv prskanja vode) |
| Certifikati otpornosti | IP64 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 6.9 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2340 piksela |
| Brzina osvježavanja | 144 Hz |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 374 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 86.2% |
| Vršna svjetlina | 850 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.3 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Pohrana | 128GB |
| Varijante | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 15 (Vanilla Ice Cream), uz do 2 glavnih Android nadogradnji |
| Korisničko sučelje | HyperOS 2 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ) PDAF 2 MP ( Pomoćni senzor ) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Širokokutna ) |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapacitet | 7000 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 33 W |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n40 (2300), n78 (3500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Bočni senzor otiska prsta Virtualni senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Poco M7 Plus fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Poco M7 Plus?
Cijena uređaja Xiaomi Poco M7 Plus iznosi ₹12,895, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Poco M7 Plus?
Xiaomi Poco M7 Plus je službeno predstavljen Utorak, 19. Kolovoza 2025.
-
Je li Xiaomi Poco M7 Plus dostupan u trgovinama?
Da, Xiaomi Poco M7 Plus je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Poco M7 Plus?
Xiaomi Poco M7 Plus teži oko 217 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Poco M7 Plus?
Zaslon na Xiaomi Poco M7 Plus ima dijagonalu od 6.9 inča.
-
Podržava li Xiaomi Poco M7 Plus 5G mreže?
Da, Xiaomi Poco M7 Plus podržava 5G mreže na bandovima n1, n3, n5, n8, n20, n28, n40, n78.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Poco M7 Plus?
Xiaomi Poco M7 Plus ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.