Xiaomi Mix Fold 3
Xiaomi Mix Fold 3 specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mix Fold 3 |
| Alternativni naziv modela | 2308CPXD0C (Međunarodno) |
| Predstavljen | Ponedjeljak, 14. Kolovoza 2023 |
| Dostupan od | Ponedjeljak, 14. Kolovoza 2023 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €1,150 |
Dizajn
| Visina | 161.2 mm (6.35 inča) |
| Širina | 143.3 mm (5.64 inča) |
| Debljina | 5.3 mm (0.21 inča) |
| Težina | 255 g (8.99 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja strana: staklo ili aramidna vlakna Okvir: Aluminij Prednja strana: staklo (savijeno) Prednja strana: Plastika (Rasklopljeno) |
| Boje | Crno, Zlatna |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED, Preklopni LTPO OLED+ |
| Veličina zaslona | 8.03 inča |
| Rezolucija | 1916 × 2160 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Gustoća piksela | 360 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 89.4% |
| Vršna svjetlina | 1300 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja Kapacitivni zaslon na dodir Dolby Vision HDR10+ Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 3.36 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.0 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 13 (Tiramisu), Nadogradivo na Android 14 (Upside Down Cake) |
| Korisničko sučelje | HyperOS |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Četverostruka kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/1.49" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 10 MP, ƒ/2.0, 75 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x3.2 Optički zum, 1/3.94" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 10 MP, ƒ/2.9, 115 mm ( Telefoto ), 1.0 μm, x5 Optički zum, 1/3.94" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ultraširokokutna ), 1.12 μm, 1/3.1" Veličina senzora |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Senzor spektra boja Visoki dinamički raspon (HDR) Leica objektivi Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 24 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960/1920 fps |
| Značajke videa | Dolby Vision, HDR |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 20 MP, ƒ/2.3, 23 mm ( Širokokutna ), 0.8 μm, 1/4.0" Veličina senzora Ista kamera na stražnjem poklopcu |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 4800 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 67 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 50 W |
| Značajke | Žično punjenje od 0 do 100% za 40 minuta (prema oglasu) Bežično punjenje od 0 do 100% za 55 minute (kako je oglašeno) |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| USB priključci | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, Bežični Hi-Res zvuk, Stereo zvučnici, Podešeno od Harman Kardon |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Barometar Kompas Žiroskop Senzor blizine |
| Posebne značajke | Quick Charge 4 USB Power Delivery 3.0 |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Mix Fold 3 recenzije
Video recenzije
Xiaomi Mix Fold 3 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Mix Fold 3?
Cijena uređaja Xiaomi Mix Fold 3 iznosi €1,150, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Mix Fold 3?
Xiaomi Mix Fold 3 je službeno predstavljen Ponedjeljak, 14. Kolovoza 2023.
-
Je li Xiaomi Mix Fold 3 dostupan u trgovinama?
Da, Xiaomi Mix Fold 3 je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Mix Fold 3?
Xiaomi Mix Fold 3 teži oko 255 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Mix Fold 3?
Zaslon na Xiaomi Mix Fold 3 ima dijagonalu od 8.03 inča.
-
Podržava li Xiaomi Mix Fold 3 5G mreže?
Da, Xiaomi Mix Fold 3 podržava 5G mreže na bandovima n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Mix Fold 3?
Xiaomi Mix Fold 3 ima Četverostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.