Xiaomi Mi Play
Xiaomi Mi Play specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi Play |
| Alternativni naziv modela | M1901F9E (Međunarodno) |
| Predstavljen | Subota, 01. Prosinca 2018 |
| Dostupan od | Subota, 01. Prosinca 2018 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €170 |
Dizajn
| Visina | 147.8 mm (5.82 inča) |
| Širina | 71.9 mm (2.83 inča) |
| Debljina | 7.8 mm (0.31 inča) |
| Težina | 150 g (5.29 oz) |
| Boje | Crno, Plava boja iz snova, Sumrak |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 5.84 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2280 piksela |
| Omjer stranica | 19:9 |
| Gustoća piksela | 432 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 80.1% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | MediaTek Helio P35 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 16 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2300 MHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Pohrana | 64GB, 128GB |
| Vrsta pohrane | eMMC 5.1 |
| Varijante | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 12 MP, ƒ/2.2 PDAF 2 MP ( Pomoćni senzor ) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Automatska bljeskalica Način neprekidnog snimanja Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 8 MP |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
| Snaga žičnog punjenja | 10 W |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| USB priključci | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Da |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Mi Play recenzije
Video recenzije
Xiaomi Mi Play fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Mi Play?
Cijena uređaja Xiaomi Mi Play iznosi €170, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play je službeno predstavljen Subota, 01. Prosinca 2018.
-
Je li Xiaomi Mi Play dostupan u trgovinama?
Ne, Xiaomi Mi Play nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play teži oko 150 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Mi Play?
Zaslon na Xiaomi Mi Play ima dijagonalu od 5.84 inča.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.