Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 3 specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi Mix 3 |
| Alternativni naziv modela | M1810E5A (Međunarodno) |
| Predstavljen | Četvrtak, 01. Studenoga 2018 |
| Dostupan od | Četvrtak, 01. Studenoga 2018 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €730 |
Dizajn
| Visina | 157.9 mm (6.22 inča) |
| Širina | 74.7 mm (2.94 inča) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 inča) |
| Težina | 218 g (7.69 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja strana: Ceramic Okvir: Aluminij Sprijeda: Staklo |
| Boje | Zabranjeni grad plavi, Jade Green, Crni oniks, Safirno plava |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.39 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2340 piksela |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 403 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 85% |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir HDR Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 845 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.8 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 6GB, 8GB, 10GB |
| Pohrana | 128GB, 256GB |
| Vrsta pohrane | UFS 2.1 |
| Varijante | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 10GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 9.0 (Pie), Nadogradivo na Android 10 (Quince Tart) |
| Korisničko sučelje | MIUI 12 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 12 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ), 1.4 μm, 1/2.55" Veličina senzora 4-axis OIS Dual-Pixel PDAF 12 MP ( Telefoto ), 1.0 μm, 1/3.4" Veličina senzora |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Način neprekidnog snimanja Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/60 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 24 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokokutna ), 0.9 μm, 1/2.8" Veličina senzora 2 MP ( Senzor dubine ) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 3200 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
| Snaga žičnog punjenja | 18 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 10 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| USB priključci | USB Type-C |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Virtualni senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Mi Mix 3 recenzije
Video recenzije
Xiaomi Mi Mix 3 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Mi Mix 3?
Cijena uređaja Xiaomi Mi Mix 3 iznosi €730, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Mi Mix 3?
Xiaomi Mi Mix 3 je službeno predstavljen Četvrtak, 01. Studenoga 2018.
-
Je li Xiaomi Mi Mix 3 dostupan u trgovinama?
Ne, Xiaomi Mi Mix 3 nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Mi Mix 3?
Xiaomi Mi Mix 3 teži oko 218 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Mi Mix 3?
Zaslon na Xiaomi Mi Mix 3 ima dijagonalu od 6.39 inča.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Mi Mix 3?
Xiaomi Mi Mix 3 ima Dvostruka kamera straga i Dvostruka kamera za selfije.