Xiaomi Mi 8 SE
Xiaomi Mi 8 SE specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi 8 SE |
| Predstavljen | Petak, 01. Lipnja 2018 |
| Dostupan od | Petak, 01. Lipnja 2018 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €260 |
Dizajn
| Visina | 147.3 mm (5.80 inča) |
| Širina | 73.1 mm (2.88 inča) |
| Debljina | 7.5 mm (0.30 inča) |
| Težina | 164 g (5.78 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja strana: Gorilla Glass 5 Okvir: Aluminij Prednja strana: Gorilla staklo 5 |
| Boje | Plava, Zlatna, Siva, Crvena |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Veličina zaslona | 5.88 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2244 piksela |
| Omjer stranica | 18.7:9 |
| Gustoća piksela | 423 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 81.3% |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir HDR10 Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.2 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Pohrana | 64GB, 128GB |
| Varijante | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 8.1 (Oreo) |
| Korisničko sučelje | MIUI 9.5 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 12 MP, ƒ/1.9, 1.4 μm, 1/2.55" Veličina senzora Dual-Pixel PDAF 2 MP ( Pomoćni senzor ) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Način neprekidnog snimanja Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 20 MP, ƒ/2.0 ( Širokokutna ), 0.9 μm, 1/3" Veličina senzora |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 3120 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
| Snaga žičnog punjenja | 18 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| USB priključci | USB Type-C |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Mi 8 SE fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Mi 8 SE?
Cijena uređaja Xiaomi Mi 8 SE iznosi €260, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Mi 8 SE?
Xiaomi Mi 8 SE je službeno predstavljen Petak, 01. Lipnja 2018.
-
Je li Xiaomi Mi 8 SE dostupan u trgovinama?
Ne, Xiaomi Mi 8 SE nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Mi 8 SE?
Xiaomi Mi 8 SE teži oko 164 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Mi 8 SE?
Zaslon na Xiaomi Mi 8 SE ima dijagonalu od 5.88 inča.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Mi 8 SE?
Xiaomi Mi 8 SE ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.