Xiaomi Mi 11 Lite
Xiaomi Mi 11 Lite specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Mi 11 Lite |
| Alternativni naziv modela | M2101K9AG (Međunarodno) M2101K9AI (Međunarodno) |
| Predstavljen | Ponedjeljak, 29. Ožujka 2021 |
| Dostupan od | Petak, 16. Travnja 2021 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €121.52 |
Dizajn
| Visina | 160.5 mm (6.32 inča) |
| Širina | 75.7 mm (2.98 inča) |
| Debljina | 6.8 mm (0.27 inča) |
| Težina | 157 g (5.54 oz) |
| Boje | Boba Black, Žvakaća plava boja, Ružičasta boja breskve |
| Otpornost | Otporan na prašinu Vodootporan (protiv prskanja vode) |
| Certifikati otpornosti | IP53 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.55 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2400 piksela |
| Brzina osvježavanja | 90 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 402 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 85.3% |
| Vršna svjetlina | 500 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir HDR10 Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 732G |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 8 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.3 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 470 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 618 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Pohrana | 64GB, 128GB |
| Vrsta pohrane | UFS 2.2 |
| Varijante | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Korisničko sučelje | MIUI 12 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 64 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokutna ), 0.7 μm, 1/1.97" Veličina senzora 8 MP, ƒ/2.2, 119° ( Ultraširokokutna ), 1.12 μm, 1/4.0" Veličina senzora 5 MP ( Makro ) Automatska bljeskalica |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dual-LED dual-tone bljeskalica |
| Značajke | Automatska bljeskalica Način neprekidnog snimanja Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/3.06" Veličina senzora |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 4250 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
| Snaga žičnog punjenja | 33 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.1 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Virtualni senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Mi 11 Lite recenzije
Video recenzije
Xiaomi Mi 11 Lite fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Mi 11 Lite?
Cijena uređaja Xiaomi Mi 11 Lite iznosi €121.52, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Mi 11 Lite?
Xiaomi Mi 11 Lite je službeno predstavljen Petak, 16. Travnja 2021.
-
Je li Xiaomi Mi 11 Lite dostupan u trgovinama?
Da, Xiaomi Mi 11 Lite je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Mi 11 Lite?
Xiaomi Mi 11 Lite teži oko 157 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Mi 11 Lite?
Zaslon na Xiaomi Mi 11 Lite ima dijagonalu od 6.55 inča.
-
Podržava li Xiaomi Mi 11 Lite 5G mreže?
Ne, Xiaomi Mi 11 Lite ne podržava 5G mreže.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Mi 11 Lite?
Xiaomi Mi 11 Lite ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.