Xiaomi Black Shark Helo
Xiaomi Black Shark Helo specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | Black Shark Helo |
| Alternativni naziv modela | AWM-A0 (Međunarodno) |
| Predstavljen | Četvrtak, 01. Studenoga 2018 |
| Dostupan od | Četvrtak, 01. Studenoga 2018 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €450 |
Dizajn
| Visina | 160 mm (6.30 inča) |
| Širina | 75.2 mm (2.96 inča) |
| Debljina | 8.7 mm (0.34 inča) |
| Težina | 190 g (6.70 oz) |
| Boje | Crno |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.01 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2160 piksela |
| Omjer stranica | 18:9 |
| Gustoća piksela | 402 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 77.5% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 845 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.8 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 6GB, 8GB, 10GB |
| Pohrana | 128GB, 256GB |
| Varijante | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 10GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 8.0 (Oreo) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 12 MP, ƒ/1.8, 1.25 μm, 1/2.9" Veličina senzora Dual-Pixel PDAF 20 MP, ƒ/1.8, 1.0 μm, x2 Optički zum |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dual-LED dual-tone bljeskalica |
| Značajke | Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 20 MP, ƒ/2.2 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/2.8" Veličina senzora |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
| Snaga žičnog punjenja | 18 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE (3CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi Black Shark Helo recenzije
Video recenzije
Xiaomi Black Shark Helo fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi Black Shark Helo?
Cijena uređaja Xiaomi Black Shark Helo iznosi €450, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi Black Shark Helo?
Xiaomi Black Shark Helo je službeno predstavljen Četvrtak, 01. Studenoga 2018.
-
Je li Xiaomi Black Shark Helo dostupan u trgovinama?
Ne, Xiaomi Black Shark Helo nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi Black Shark Helo?
Xiaomi Black Shark Helo teži oko 190 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi Black Shark Helo?
Zaslon na Xiaomi Black Shark Helo ima dijagonalu od 6.01 inča.
-
Koliko kamera ima Xiaomi Black Shark Helo?
Xiaomi Black Shark Helo ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.