Xiaomi 17 Max
Xiaomi 17 Max specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | 17 Max |
| Alternativni naziv modela | 2605EPN8EC (Međunarodno) |
| Status | Glasine |
Dizajn
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Okvir: Aluminij Sprijeda: Staklo |
| Boje | Crno, Plava, Bijela |
| Otpornost | Potpuno otporan na prašinu i vodootporan (uronljiv do 1,5 m za 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.9 inča |
| Rezolucija | 1200 × 2608 piksela |
| Brzina osvježavanja | 2160 Hz |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 416 ppi |
| Vršna svjetlina | 3500 cd/m² |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | 2160Hz PWM Dimming 68 milijardi boja Kapacitivni dodirni zaslon Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 4.6 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.1 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava) |
| Korisničko sučelje | HyperOS 3 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 200 MP, ƒ/1.7 ( Širokokutna ), 1/1.4" Veličina senzora Dual-Pixel PDAF Optička stabilizacija slike (OIS) 50 MP, 70 mm ( Periskopska telefoto ), x3 Optički zum, 1/1.95" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ultraširokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dual-LED dual-tone bljeskalica |
| Značajke | Senzor spektra boja Visoki dinamički raspon (HDR) Automatsko fokusiranje (AF) Leica objektiv Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Značajke videa | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Širokokutna ), 0.61 μm, 1/2.88" Veličina senzora PDAF |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS, HDR10+ |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion (China) |
| Kapacitet | 8000 mAh (China) |
| Snaga žičnog punjenja | 100 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 50 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje Obrnuto bežično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, Dolby Atmos, Bežični Hi-Res zvuk, Tehnologija Snapdragon Sound, Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Barometar Kompas Žiroskop Senzor blizine Ultrazvučni senzor otiska prsta ispod zaslona |
| Posebne značajke | Programabilno napajanje (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi 17 Max fotografije
Često postavljana pitanja
-
Je li Xiaomi 17 Max dostupan u trgovinama?
Ne, Xiaomi 17 Max nije dostupan u službenim trgovinama jer još nije objavljen.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi 17 Max?
Zaslon na Xiaomi 17 Max ima dijagonalu od 6.9 inča.
-
Podržava li Xiaomi 17 Max 5G mreže?
Da, Xiaomi 17 Max podržava 5G mreže na bandovima n1, n2.
-
Koliko kamera ima Xiaomi 17 Max?
Xiaomi 17 Max ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.