Xiaomi 17
Xiaomi 17 specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | 17 |
| Alternativni naziv modela | 25113PN0EG (Međunarodno) |
| Predstavljen | Četvrtak, 25. Rujna 2025 |
| Dostupan od | Subota, 27. Rujna 2025 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | £899 €939 |
Dizajn
| Visina | 151.1 mm (5.95 inča) |
| Širina | 71.8 mm (2.83 inča) |
| Debljina | 8.1 mm (0.32 inča) |
| Težina | 191 g (6.74 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Okvir: Aluminij Sprijeda: Xiaomi Dragon Crystal Staklo |
| Boje | Crno, Plava, Zelena, Ružičasta, Bijela |
| Otpornost | Potpuno otporan na prašinu i vodootporan (uronljiv do 1,5 m za 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.3 inča |
| Rezolucija | 1220 × 2656 piksela |
| Brzina osvježavanja | 2160 Hz |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 460 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 91.1% |
| Vršna svjetlina | 3500 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Mohs razina 6, Xiaomi Dragon Crystal staklo (Kina), Staklo Xiaomi Shield |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | 2160Hz PWM Dimming 68 milijardi boja Kapacitivni zaslon na dodir Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 4.6 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.1 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava), uz do 4 glavnih Android nadogradnji |
| Korisničko sučelje | HyperOS 3 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 50 MP, ƒ/1.7, 23 mm ( Širokokutna ), 1.2 μm, 1/1.31" Veličina senzora Dual-Pixel PDAF Optička stabilizacija slike (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 60 mm ( Telefoto ), 0.64 μm, x2.6 Optički zum, 1/2.76" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF (10cm - ∞) 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ultraširokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dual-LED dual-tone bljeskalica |
| Značajke | Senzor spektra boja Visoki dinamički raspon (HDR) Laserski autofokus Leica objektiv Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Značajke videa | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Širokokutna ), 0.61 μm, 1/2.88" Veličina senzora PDAF |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS, HDR10+ |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion (Međunarodno) Si/C Li-Ion (China) |
| Kapacitet | 6330 mAh (Međunarodno) 7000 mAh (China) |
| Snaga žičnog punjenja | 100 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 50 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje Obrnuto bežično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, Dolby Atmos, Bežični Hi-Res zvuk, Tehnologija Snapdragon Sound, Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Barometar Kompas Žiroskop Senzor blizine Ultrazvučni senzor otiska prsta ispod zaslona |
| Posebne značajke | Programabilno napajanje (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi 17 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi 17?
Cijena uređaja Xiaomi 17 iznosi €939, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi 17?
Xiaomi 17 je službeno predstavljen Subota, 27. Rujna 2025.
-
Je li Xiaomi 17 dostupan u trgovinama?
Da, Xiaomi 17 je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi 17?
Xiaomi 17 teži oko 191 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi 17?
Zaslon na Xiaomi 17 ima dijagonalu od 6.3 inča.
-
Podržava li Xiaomi 17 5G mreže?
Da, Xiaomi 17 podržava 5G mreže na bandovima n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Koliko kamera ima Xiaomi 17?
Xiaomi 17 ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.