Xiaomi 11T
Xiaomi 11T specifikacije
Općenito
| Marka | Xiaomi |
| Model | 11T |
| Alternativni naziv modela | 21081111RG (Međunarodno) |
| Predstavljen | Srijeda, 15. Rujna 2021 |
| Dostupan od | Utorak, 05. Listopada 2021 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €137.46 £259.99 |
Dizajn
| Visina | 164.1 mm (6.46 inča) |
| Širina | 76.9 mm (3.03 inča) |
| Debljina | 8.8 mm (0.35 inča) |
| Težina | 203 g (7.16 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Okvir: Aluminij Prednja strana: Gorilla Victus staklo |
| Boje | Nebesko plavetnilo, Meteorit siva, Mjesečina bijela |
| Otpornost | Otporan na prašinu Vodootporan (protiv prskanja vode) |
| Certifikati otpornosti | IP53 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.67 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2400 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 395 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 85.1% |
| Vršna svjetlina | 1000 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir HDR10+ Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | MediaTek Dimensity 1200 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 3.0 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB |
| Pohrana | 128GB, 256GB |
| Vrsta pohrane | UFS 3.1 |
| Varijante | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 11 (Red Velvet Cake), Nadogradivo na Android 13 (Tiramisu) |
| Korisničko sučelje | MIUI 14 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 108 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokokutna ), 0.7 μm, 1/1.52" Veličina senzora 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokokutna ), 1.12 μm, 1/4.0" Veličina senzora 5 MP, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dual-LED dual-tone bljeskalica |
| Značajke | Kontinuirani autofokus Digitalna stabilizacija slike Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Otključavanje licem Geootagiranje Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Noćni način Panorama Automatsko fokusiranje s faznom detekcijom (PDAF) Način scene Samookidač Dodirnite za fokus Postavke bijele boje |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/3.06" Veličina senzora |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 67 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Xiaomi 11T recenzije
Video recenzije
Xiaomi 11T fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Xiaomi 11T?
Cijena uređaja Xiaomi 11T iznosi €137.46, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Xiaomi 11T?
Xiaomi 11T je službeno predstavljen Utorak, 05. Listopada 2021.
-
Je li Xiaomi 11T dostupan u trgovinama?
Da, Xiaomi 11T je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Xiaomi 11T?
Xiaomi 11T teži oko 203 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Xiaomi 11T?
Zaslon na Xiaomi 11T ima dijagonalu od 6.67 inča.
-
Podržava li Xiaomi 11T 5G mreže?
Da, Xiaomi 11T podržava 5G mreže na bandovima n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Koliko kamera ima Xiaomi 11T?
Xiaomi 11T ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.