Izbornik

Tema

Jezik

Vivo Y600 2
Vivo

Vivo Y600

  • Operativni sustav Android 17 OriginOS 7
  • Zaslon 6.83 inča 1260x2800 piksela
  • Baterija 10000 mAh Si/C Li-Ion
  • Performanse 6/8GB RAM Dimensity 7300e
  • Kamera 50MP
  • Pohrana 128GB UFS 3.1

Vivo Y600 specifikacije

Općenito

Marka
Vivo
Model
Y600
Alternativni naziv modela
V2626
Status
Glasine

Dizajn

Visina
163.9 mm (6.45 inča)
Širina
76.5 mm (3.01 inča)
Debljina
8.6 mm (0.34 inča)
Težina
224 g (7.90 oz)
Materijali izrade
Stražnja: Plastika
Rama: Plastika
Sprijeda: Staklo
Boje
Plava, Bijela
Otpornost
Otpornost na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; uranjanje do 1,5 m na 30 minuta)
Certifikati otpornosti
IP68, IP69

Zaslon

Vrsta zaslona
AMOLED
Veličina zaslona
6.83 inča
Rezolucija
1260 × 2800 piksela
Brzina osvježavanja
120 Hz
Omjer stranica
20:9
Gustoća piksela
450 ppi
Omjer zaslona i tijela
≈ 89.8%
Vršna svjetlina
2000 cd/m²
Zaštita zaslona
Ne jamči čvrstoću niti upotrebu u ekstremnim uvjetima, U skladu s MIL-STD-810H
Zaslon osjetljiv na dodir
Da
Zaslon bez okvira
Da
Značajke zaslona
1 milijarda boja
Kapacitivni dodirni zaslon
HDR10+
Multitouch zaslon

Hardver

Čipset
MediaTek Dimensity 7300e
CPU jezgre
8
Proizvodni proces
4 nm
Maksimalna brzina CPU-a
2500 MHz
CPU arhitektura
64-bit
Mikroarhitektura
4x 2.5 GHz – Cortex-A78
4x 2.0 GHz – Cortex-A55
Vrsta memorije
LPDDR5
GPU
ARM Mali-G610 MC2
RAM
6GB, 8GB
Pohrana
128GB
Vrsta pohrane
UFS 3.1
Varijante
128GB 6GB RAM
128GB 8GB RAM
Proširiva pohrana
Ne

Softver

Operativni sustav
Android 17 (Cinnamon Bun)
Korisničko sučelje
OriginOS 7

Glavna kamera

Podrška za kameru
Da
Dvostruka kamera
50 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ), 1/2.93" Veličina senzora
2 MP ( Pomoćni senzor )
Podrška za bljeskalicu
Da
Vrsta bljeskalice
LED bljeskalica
Značajke
Visoki dinamički raspon (HDR)
Panorama
Podrška za video
Da

Prednja kamera

Podrška za kameru
Da
Jedna kamera
32 MP, ƒ/2.0, 22 mm ( Širokokutna )
Podrška za video
Da
Maksimalna video rezolucija
1080p @ 30 fps

Baterija

Tip
Si/C Li-Ion
Kapacitet
10000 mAh
Snaga žičnog punjenja
44 W
Značajke
Obrnuto žično punjenje

Mreža

SIM kartice
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Da
Brzina prijenosa podataka
5G, LTE, HSPA
2G bandovi
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G bandovi
HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz
4G bandovi
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G bandovi
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Povezivost

Wi-Fi
Da
Bluetooth
Da, v5.4
USB priključci
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB povezivost
Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS)
GPS
Da
GPS značajke
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS
NFC
Ne

Multimedija

Zvučnik
Da
Priključak za slušalice
Ne
Audio tehnologije
Stereo zvučnici
FM radio
Ne

Značajke

Senzori
Akcelerometar
Kompas
Žiroskop
Optički senzor otiska prsta ispod zaslona
Senzor blizine

Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.

Vivo Y600 fotografije

Često postavljana pitanja

Je li Vivo Y600 dostupan u trgovinama?

Ne, Vivo Y600 nije dostupan u službenim trgovinama jer još nije objavljen.

Kolika je masa uređaja Vivo Y600?

Vivo Y600 teži oko 224 grama.

Koja je dijagonala zaslona na Vivo Y600?

Zaslon na Vivo Y600 ima dijagonalu od 6.83 inča.

Podržava li Vivo Y600 5G mreže?

Da, Vivo Y600 podržava 5G mreže na bandovima n1, n2.

Koliko kamera ima Vivo Y600?

Vivo Y600 ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.