Vivo Y55L (vivo 1603)
Vivo Y55L (vivo 1603) specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | Y55L (vivo 1603) |
| Alternativni naziv modela | 1603 (Međunarodno) |
| Predstavljen | Subota, 01. Listopada 2016 |
| Dostupan od | Subota, 01. Listopada 2016 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | ₹9,500 |
Dizajn
| Visina | 147.9 mm (5.82 inča) |
| Širina | 72.9 mm (2.87 inča) |
| Debljina | 7.5 mm (0.30 inča) |
| Težina | 142 g (5.01 oz) |
| Boje | Zlatna, Siva |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 5.2 inča |
| Rezolucija | 720 × 1280 piksela |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Gustoća piksela | 282 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 69.1% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 430 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 28 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 1.4 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta memorije | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 2GB |
| Pohrana | 16GB |
| Vrsta pohrane | eMMC 5.1 |
| Varijante | 16GB 2GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Korisničko sučelje | Funtouch 2.6 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 8 MP Automatska bljeskalica |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Način neprekidnog snimanja Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 5 MP |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapacitet | 2650 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
Mreža
| SIM kartice | Single SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi značajke | Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.2 |
| USB priključci | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | GPS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo Y55L (vivo 1603) fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo Y55L (vivo 1603)?
Cijena uređaja Vivo Y55L (vivo 1603) iznosi ₹9,500, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) je službeno predstavljen Subota, 01. Listopada 2016.
-
Je li Vivo Y55L (vivo 1603) dostupan u trgovinama?
Ne, Vivo Y55L (vivo 1603) nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) teži oko 142 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo Y55L (vivo 1603)?
Zaslon na Vivo Y55L (vivo 1603) ima dijagonalu od 5.2 inča.
-
Koliko kamera ima Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) ima Jedna kamera straga i Jedna kamera za selfije.