Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | X300 Ultra |
| Alternativni naziv modela | V2547A (Međunarodno) V2547DA (Međunarodno) V2536A (Međunarodno) V2562 (Međunarodno) |
| Predstavljen | Ponedjeljak, 30. Ožujka 2026 |
| Dostupan od | Petak, 03. Travnja 2026 |
| Status | Uskoro |
| Cijene | €880 |
Dizajn
| Visina | 163 mm (6.42 inča) |
| Širina | 76.8 mm (3.02 inča) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 inča) |
| Težina | 232 g (8.18 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Okvir: Aluminij Sprijeda: Staklo |
| Boje | Crno, Zelena, Srebrna |
| Otpornost | Potpuno otporan na prašinu i vodootporan (uronljiv do 1,5 m za 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP69, IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.82 inča |
| Rezolucija | 1440 × 3168 piksela |
| Brzina osvježavanja | 144 Hz |
| Gustoća piksela | 510 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 90.3% |
| Zaštita zaslona | Armor staklo, Mohs razina 4 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja 2160Hz PWM Dimming Kapacitivni zaslon na dodir Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch zaslon Podrška za Ultra HDR slike |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 4.6 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.1 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava) |
| Korisničko sučelje | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 200 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Širokokutna ), 0.7 μm, 1/1.12" Veličina senzora gimbal OIS PDAF 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periskopska telefoto ), 0.56 μm, x3.7 Optički zum, 1/1.4" Veličina senzora Multi-Directional PDAF Optička stabilizacija slike (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Ultraširokokutna ), 1.22 μm, 1/1.28" Veličina senzora Dual-Pixel PDAF Optička stabilizacija slike (OIS) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | 3D LUT import Senzor spektra boja Visoki dinamički raspon (HDR) Laserski autofokus Panorama Zeiss optika Premaz objektiva Zeiss T* |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Značajke videa | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Širokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS, HDR |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion (Međunarodno) Si/C Li-Ion (Europa) |
| Kapacitet | 6600 mAh (Međunarodno) 6400 mAh (Europa) |
| Snaga žičnog punjenja | 100 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 40 W |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje Obrnuto bežično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Žiroskop Senzor blizine Ultrazvučni senzor otiska prsta ispod zaslona |
| Posebne značajke | Hitni SOS putem satelita (poruke i pozivi) - dostupno samo na modelu 16 GB + 1 TB Dodatni opcionalni zum objektivi:200 mm, 2,35x optički zum, OIS, Zeiss optika400 mm, 4,7x optički zum, OIS, Zeiss optika Programabilno napajanje (PPS) Quick Charge Univerzalna specifikacija brzog punjenja (UFCS) USB Power Delivery |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo X300 Ultra fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo X300 Ultra?
Cijena uređaja Vivo X300 Ultra iznosi €880, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je očekivani datum izlaska za Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra bit će dostupan od Petak, 03. Travnja 2026.
-
Je li Vivo X300 Ultra dostupan u trgovinama?
Ne, Vivo X300 Ultra nije dostupan u službenim trgovinama jer još nije objavljen.
-
Kolika je masa uređaja Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra teži oko 232 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo X300 Ultra?
Zaslon na Vivo X300 Ultra ima dijagonalu od 6.82 inča.
-
Podržava li Vivo X300 Ultra 5G mreže?
Da, Vivo X300 Ultra podržava 5G mreže na bandovima n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Koliko kamera ima Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.