Vivo X300 FE
Vivo X300 FE specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | X300 FE |
| Alternativni naziv modela | V2537 (Međunarodno) |
| Predstavljen | Četvrtak, 16. Travnja 2026 |
| Dostupan od | Srijeda, 29. Travnja 2026 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €999 ₹79,999 |
Dizajn
| Visina | 150.8 mm (5.94 inča) |
| Širina | 71.8 mm (2.83 inča) |
| Debljina | 8.2 mm (0.32 inča) |
| Težina | 190 g (6.70 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Okvir: Aluminij Sprijeda: Staklo |
| Boje | Crno, Zelena, Ljubičasta, Bijela |
| Otpornost | Otpornost na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; uranjanje do 1,5 m na 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.31 inča |
| Rezolucija | 1216 × 2640 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 461 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 90.2% |
| Vršna svjetlina | 5000 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Mohs razina 4 |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja 2160Hz PWM Dimming Kapacitivni dodirni zaslon HDR10+ Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 3800 MHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 12GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.1 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava), uz do 5 glavnih Android nadogradnji |
| Korisničko sučelje | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 50 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/1.56" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 73 mm ( Periskopska telefoto ), 0.8 μm, x3 Optički zum, 1/1.95" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultraširokokutna ), 1.12 μm, 1/4.0" Veličina senzora |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Multi-focus LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama Zeiss optika |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS, Optička stabilizacija slike (OIS) |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 50 MP, ƒ/2.0, 20 mm ( Širokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Zeiss optika |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapacitet | 6500 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 90 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 40 W |
| Značajke | Bypass punjenje Obrnuto žično punjenje Obrnuto bežično punjenje Žično punjenje od 0 do 100 % za 55 minuta (kako je navedeno) |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Žiroskop Senzor blizine Ultrazvučni senzor otiska prsta ispod zaslona |
| Posebne značajke | Opcionalne dodatne zoom leće: 200 mm, 2,35x optički zoom, Zeiss optika USB Power Delivery |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo X300 FE fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo X300 FE?
Cijena uređaja Vivo X300 FE iznosi €999, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE je službeno predstavljen Srijeda, 29. Travnja 2026.
-
Je li Vivo X300 FE dostupan u trgovinama?
Da, Vivo X300 FE je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE teži oko 190 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo X300 FE?
Zaslon na Vivo X300 FE ima dijagonalu od 6.31 inča.
-
Podržava li Vivo X300 FE 5G mreže?
Da, Vivo X300 FE podržava 5G mreže na bandovima n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Koliko kamera ima Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.