Vivo X100 Ultra
Vivo X100 Ultra specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | X100 Ultra |
| Alternativni naziv modela | V2366GA (Međunarodno) V2366HA (Međunarodno) |
| Predstavljen | Ponedjeljak, 13. Svibnja 2024 |
| Dostupan od | Utorak, 28. Svibnja 2024 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €980 |
Dizajn
| Visina | 164.1 mm (6.46 inča) |
| Širina | 75.6 mm (2.98 inča) |
| Debljina | 9.2 mm (0.36 inča) |
| Težina | 229 g (8.08 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Okvir: Aluminij Sprijeda: Staklo |
| Boje | Siva, Titanska, Bijela |
| Otpornost | Otpornost na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; uranjanje do 1,5 m na 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP69, IP68 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.78 inča |
| Rezolucija | 1440 × 3200 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 517 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 89.8% |
| Vršna svjetlina | 3000 cd/m² |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja Kapacitivni zaslon na dodir Dolby Vision Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 3.3 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.0 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 14 (Upside Down Cake), Nadogradivo na Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Korisničko sučelje | OriginOS 4 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokokutna ), 1.6 μm, 1/0.98" Veličina senzora Dual-Pixel PDAF gimbal OIS 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periskopska telefoto ), 0.56 μm, x3.7 Optički zum, 1/1.4" Veličina senzora Multi-Directional PDAF Optička stabilizacija slike (OIS) 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm, 116° ( Ultraširokokutna ), 0.8 μm, 1/2.0" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | 3D LUT import Senzor spektra boja Visoki dinamički raspon (HDR) Laserski autofokus Panorama Zeiss optika Premaz objektiva Zeiss T* |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Značajke videa | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Širokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapacitet | 5500 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 80 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 30 W |
| Značajke | Obrnuto žično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Kompas Žiroskop Senzor blizine Optički senzor otiska prsta ispod zaslona |
| Posebne značajke | Hitni SOS putem satelita (poruke i pozivi) - dostupno samo na modelu 16 GB + 1 TB |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo X100 Ultra fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo X100 Ultra?
Cijena uređaja Vivo X100 Ultra iznosi €980, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra je službeno predstavljen Utorak, 28. Svibnja 2024.
-
Je li Vivo X100 Ultra dostupan u trgovinama?
Da, Vivo X100 Ultra je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra teži oko 229 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo X100 Ultra?
Zaslon na Vivo X100 Ultra ima dijagonalu od 6.78 inča.
-
Podržava li Vivo X100 Ultra 5G mreže?
Da, Vivo X100 Ultra podržava 5G mreže na bandovima n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79.
-
Koliko kamera ima Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.