Vivo V70 FE
Vivo V70 FE specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | V70 FE |
| Alternativni naziv modela | V2550 (Međunarodno) |
| Predstavljen | Ponedjeljak, 09. Ožujka 2026 |
| Dostupan od | Utorak, 17. Ožujka 2026 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | ₹40,890 |
Dizajn
| Visina | 163.7 mm (6.44 inča) |
| Širina | 76.2 mm (3.00 inča) |
| Debljina | 7.6 mm (0.30 inča) |
| Težina | 200 g (7.05 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Plastika Rama: Plastika Sprijeda: Staklo |
| Boje | tamnoplava, Ljubičasta, Srebrna |
| Otpornost | otporan na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; potapanje do 1,5 m do 2 sata) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.83 inča |
| Rezolucija | 1260 × 2800 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 449 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 90.7% |
| Vršna svjetlina | 1900 cd/m² |
| Zaštita zaslona | Mohs razina 4 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja Kapacitivni dodirni zaslon HDR10+ Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.5 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Pohrana | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vrsta pohrane | UFS 3.1 |
| Varijante | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava) |
| Korisničko sučelje | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Širokokutna ), 1/1.56" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokokutna ), 1/4.0" Veličina senzora |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Prstenasta LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Značajke videa | Gyro-EIS, Optička stabilizacija slike (OIS) |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Širokokutna ), 0.7 μm, 1/3.1" Veličina senzora 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Širokokutna ) Automatsko fokusiranje (AF) (Samo Indija) |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapacitet | 7000 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 90 W |
| Značajke | Bypass punjenje Obrnuto žično punjenje Žično punjenje od 0 do 100 % za 60 minuta (kako je navedeno) |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.4 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Žiroskop Optički senzor otiska prsta ispod zaslona Senzor blizine |
| Posebne značajke | Tehnologija Darkness Glow (ovisno o tržištu) |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo V70 FE fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo V70 FE?
Cijena uređaja Vivo V70 FE iznosi ₹40,890, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE je službeno predstavljen Utorak, 17. Ožujka 2026.
-
Je li Vivo V70 FE dostupan u trgovinama?
Da, Vivo V70 FE je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE teži oko 200 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo V70 FE?
Zaslon na Vivo V70 FE ima dijagonalu od 6.83 inča.
-
Podržava li Vivo V70 FE 5G mreže?
Da, Vivo V70 FE podržava 5G mreže na bandovima n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Koliko kamera ima Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE ima Dvostruka kamera straga i Dvostruka kamera za selfije.