Vivo V19
Vivo V19 specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | V19 |
| Predstavljen | Srijeda, 29. Travnja 2020 |
| Dostupan od | Srijeda, 29. Travnja 2020 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €310 |
Dizajn
| Visina | 159.6 mm (6.28 inča) |
| Širina | 75 mm (2.95 inča) |
| Debljina | 8.5 mm (0.33 inča) |
| Težina | 186 g (6.56 oz) |
| Materijali izrade | Stražnja: Staklo Rama: Plastika Sprijeda: Staklo |
| Boje | Mystic Silver/Sleek Silver, Piano Black/Gleam Black |
Zaslon
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.44 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2400 piksela |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 409 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 83.7% |
| Vršna svjetlina | 1200 cd/m² |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir HDR10 Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 712 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 10 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.3 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 8GB |
| Pohrana | 128GB, 256GB |
| Vrsta pohrane | UFS 2.1 |
| Varijante | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 10 (Quince Tart) |
| Korisničko sučelje | Funtouch 10.0 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Četverostruka kamera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ), 0.8 μm, 1/2.0" Veličina senzora PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultraširokokutna ), 1.12 μm, 1/4.0" Veličina senzora 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pomoćni senzor ) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Automatska bljeskalica Način neprekidnog snimanja Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 32 MP, ƒ/2.1, 23 mm ( Širokokutna ), 0.8 μm, 1/2.8" Veličina senzora 8 MP, ƒ/2.3, 17 mm ( Ultraširokokutna ) |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 33 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo V19 recenzije
Video recenzije
Vivo V19 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo V19?
Cijena uređaja Vivo V19 iznosi €310, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo V19?
Vivo V19 je službeno predstavljen Srijeda, 29. Travnja 2020.
-
Je li Vivo V19 dostupan u trgovinama?
Ne, Vivo V19 nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Vivo V19?
Vivo V19 teži oko 186 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo V19?
Zaslon na Vivo V19 ima dijagonalu od 6.44 inča.
-
Podržava li Vivo V19 5G mreže?
Ne, Vivo V19 ne podržava 5G mreže.
-
Koliko kamera ima Vivo V19?
Vivo V19 ima Četverostruka kamera straga i Dvostruka kamera za selfije.