Vivo iQOO 15T
Vivo iQOO 15T specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | iQOO 15T |
| Status | Glasine |
Dizajn
| Visina | 163.4 mm (6.43 inča) |
| Širina | 76.7 mm (3.02 inča) |
| Debljina | 8.3 mm (0.33 inča) |
| Težina | 216 g (7.62 oz) |
| Materijali izrade | Okvir: Aluminij Sprijeda: Staklo |
| Boje | Siva, Ostale boje |
| Otpornost | Otpornost na prašinu i vodu (izdržava mlazove vode pod visokim tlakom; uranjanje do 1,5 m na 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69 |
Zaslon
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.83 inča |
| Rezolucija | 1260 × 2800 piksela |
| Brzina osvježavanja | 144 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 450 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 89.9% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja Kapacitivni dodirni zaslon Dolby Vision HDR10+ Multitouch zaslon PWM Dimming |
Hardver
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 3 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 4.21 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Vrsta memorije | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 jezgri) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vrsta pohrane | UFS 4.1 |
| Varijante | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 16 (Baklava) |
| Korisničko sučelje | OriginOS 6 |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 200 MP ( Širokokutna ), 0.5 μm, 1/1.56" Veličina senzora Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.1, 15 mm ( Ultraširokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP ( Širokokutna ) |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
Baterija
| Tip | Si/C Li-Ion |
| Kapacitet | 8000 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 100 W |
| Značajke | Bypass punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v6.0 |
| USB priključci | USB Type-C |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, Stereo zvučnici |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas Žiroskop Senzor blizine Ultrazvučni senzor otiska prsta ispod zaslona |
| Posebne značajke | Stražnji panel koji mijenja boju (samo siva boja) Programabilno napajanje (PPS) USB Power Delivery |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo iQOO 15T fotografije
Često postavljana pitanja
-
Je li Vivo iQOO 15T dostupan u trgovinama?
Ne, Vivo iQOO 15T nije dostupan u službenim trgovinama jer još nije objavljen.
-
Kolika je masa uređaja Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T teži oko 216 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo iQOO 15T?
Zaslon na Vivo iQOO 15T ima dijagonalu od 6.83 inča.
-
Podržava li Vivo iQOO 15T 5G mreže?
Da, Vivo iQOO 15T podržava 5G mreže na bandovima n1, n2.
-
Koliko kamera ima Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.