Vivo iQOO 10 Pro
Vivo iQOO 10 Pro specifikacije
Općenito
| Marka | Vivo |
| Model | iQOO 10 Pro |
| Alternativni naziv modela | V2218A (Međunarodno) |
| Predstavljen | Utorak, 19. Srpnja 2022 |
| Dostupan od | Ponedjeljak, 25. Srpnja 2022 |
| Status | Dostupno |
| Cijene | €870 |
Dizajn
| Visina | 164.9 mm (6.49 inča) |
| Širina | 75.5 mm (2.97 inča) |
| Debljina | 9.5 mm (0.37 inča) |
| Težina | 215 g (7.58 oz) |
| Boje | Crno, Bijela |
| Otpornost | Otporan na prašinu Vodootporan (protiv prskanja vode) |
Zaslon
| Vrsta zaslona | LTPO3 AMOLED |
| Veličina zaslona | 6.78 inča |
| Rezolucija | 1440 × 3200 piksela |
| Brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 518 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 89.1% |
| Vršna svjetlina | 1500 cd/m² |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | 1 milijarda boja Kapacitivni zaslon na dodir HDR10+ Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 3.0 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Vrsta memorije | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Pohrana | 256GB, 512GB |
| Vrsta pohrane | UFS 3.1 |
| Varijante | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Proširiva pohrana | Ne |
Softver
| Operativni sustav | Android 12 (Snow Cone) |
| Korisničko sučelje | Funtouch 12 (međunarodni), OriginOS Ocean (Kina) |
| Google Play usluge | Da |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/1.57" Veličina senzora gimbal OIS PDAF 14.6 MP, ƒ/2.2, 69 mm ( Telefoto ), x3 Optički zum Optička stabilizacija slike (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.3, 15 mm, 150° ( Ultraširokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora Automatsko fokusiranje (AF) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dvostruka LED bljeskalica |
| Značajke | Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/3.1" Veličina senzora |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
| Značajke videa | Gyro-EIS |
Baterija
| Kapacitet | 4700 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 200 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 50 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
| Značajke | Obrnuto bežično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G bandovi | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.3 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Audio tehnologije | 32-bit/384kHz Hi-Res zvuk, Dvostruki zvučnici, Tehnologija Snapdragon Sound |
| FM radio | Ne |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Vivo iQOO 10 Pro recenzije
Video recenzije
Vivo iQOO 10 Pro fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Vivo iQOO 10 Pro?
Cijena uređaja Vivo iQOO 10 Pro iznosi €870, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro je službeno predstavljen Ponedjeljak, 25. Srpnja 2022.
-
Je li Vivo iQOO 10 Pro dostupan u trgovinama?
Da, Vivo iQOO 10 Pro je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro teži oko 215 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Vivo iQOO 10 Pro?
Zaslon na Vivo iQOO 10 Pro ima dijagonalu od 6.78 inča.
-
Podržava li Vivo iQOO 10 Pro 5G mreže?
Da, Vivo iQOO 10 Pro podržava 5G mreže na bandovima n1, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79.
-
Koliko kamera ima Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.
-
Mogu li koristiti Google Play usluge na Vivo iQOO 10 Pro?
Da, Google Play usluge su u potpunosti podržane na Vivo iQOO 10 Pro.