Umidigi F1
Umidigi F1 specifikacije
Općenito
| Marka | Umidigi |
| Model | F1 |
| Predstavljen | Utorak, 01. Siječnja 2019 |
| Dostupan od | Utorak, 01. Siječnja 2019 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €200 |
Dizajn
| Visina | 156.7 mm (6.17 inča) |
| Širina | 74.3 mm (2.93 inča) |
| Debljina | 8.8 mm (0.35 inča) |
| Težina | 186 g (6.56 oz) |
| Boje | Crno, Zlatna, Crvena |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 6.3 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2340 piksela |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 409 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 83.7% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | MediaTek Helio P60 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.0 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4GB |
| Pohrana | 128GB |
| Vrsta pohrane | eMMC 5.1 |
| Varijante | 128GB 4GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 16 MP, ƒ/1.7, 1.12 μm, 1/2.8" Veličina senzora PDAF 8 MP |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dual-LED dual-tone bljeskalica |
| Značajke | Način neprekidnog snimanja Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Geootagiranje Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/3.06" Veličina senzora |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Ion |
| Kapacitet | 5150 mAh |
| Uklonjivost | Neizmjenjiva |
| Snaga žičnog punjenja | 18 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE (2CA) Cat13 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi značajke | Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v4.1 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | GPS, GLONASS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Da |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Kompas / Magnetometar Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Umidigi F1 recenzije
Video recenzije
Umidigi F1 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Umidigi F1?
Cijena uređaja Umidigi F1 iznosi €200, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Umidigi F1?
Umidigi F1 je službeno predstavljen Utorak, 01. Siječnja 2019.
-
Je li Umidigi F1 dostupan u trgovinama?
Ne, Umidigi F1 nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Umidigi F1?
Umidigi F1 teži oko 186 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Umidigi F1?
Zaslon na Umidigi F1 ima dijagonalu od 6.3 inča.
-
Koliko kamera ima Umidigi F1?
Umidigi F1 ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.