Ulefone Note 7P
Ulefone Note 7P specifikacije
Općenito
| Marka | Ulefone |
| Model | Note 7P |
| Predstavljen | Srijeda, 01. Svibnja 2019 |
| Dostupan od | Srijeda, 01. Svibnja 2019 |
| Status | Ukinut |
Dizajn
| Visina | 156.1 mm (6.15 inča) |
| Širina | 73.7 mm (2.90 inča) |
| Debljina | 9.7 mm (0.38 inča) |
| Težina | 178 g (6.28 oz) |
| Boje | Crno, Zlatna, Sumrak |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 6.1 inča |
| Rezolucija | 600 × 1280 piksela |
| Gustoća piksela | 232 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 80.2% |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | MediaTek Helio A22 |
| CPU jezgre | 4 |
| Proizvodni proces | 16 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.0 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A53 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| RAM | 3GB |
| Pohrana | 32GB |
| Vrsta pohrane | eMMC 5.1 |
| Varijante | 32GB 3GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 8 MP, ƒ/1.8 ( Širokokutna ) Automatska bljeskalica 2 MP |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | LED bljeskalica |
| Značajke | Način neprekidnog snimanja Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Prepoznavanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 5 MP |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 3500 mAh |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE (2CA) Cat7 300/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| USB priključci | Micro-USB 2.0 |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | GPS, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Da |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Senzor otiska prsta Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Ulefone Note 7P recenzije
Video recenzije
Ulefone Note 7P fotografije
Često postavljana pitanja
-
Koji je datum izlaska za Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P je službeno predstavljen Srijeda, 01. Svibnja 2019.
-
Je li Ulefone Note 7P dostupan u trgovinama?
Ne, Ulefone Note 7P nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P teži oko 178 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Ulefone Note 7P?
Zaslon na Ulefone Note 7P ima dijagonalu od 6.1 inča.
-
Koliko kamera ima Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.