Ulefone Armor Mini 20
Ulefone Armor Mini 20 specifikacije
Općenito
| Marka | Ulefone |
| Model | Armor Mini 20 |
| Predstavljen | Nedjelja, 01. Rujna 2024 |
| Dostupan od | Nedjelja, 01. Rujna 2024 |
| Status | Dostupno |
Dizajn
| Visina | 133.5 mm (5.26 inča) |
| Širina | 63.3 mm (2.49 inča) |
| Debljina | 24.9 mm (0.98 inča) |
| Težina | 301 g (10.62 oz) |
| Boje | Crno |
| Otpornost | Otpornost na prašinu i vodu (održava visoko tlakove mlazove vode; uranjiv do 2 m na 30 minuta) |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 4.7 inča |
| Rezolucija | 720 × 1600 piksela |
| Brzina osvježavanja | 90 Hz |
| Omjer stranica | 20:9 |
| Gustoća piksela | 373 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 63.1% |
| Zaštita zaslona | Staklo Corning Gorilla Glass Victus, Otporno na padove (do 2 m), U skladu s MIL-STD-810H, Mohs razina 4 |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Ne |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | MediaTek Helio G99 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 6 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.2 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Pohrana | 256GB |
| Vrsta pohrane | UFS 2.2 |
| Varijante | 256GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 14 (Upside Down Cake) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Dvostruka kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Širokokutna ), 1.2 μm, 1/1.31" Veličina senzora 64 MP, ƒ/1.8 ( Noćni vid ) 2 infracrvena svjetla |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Dvostruka LED bljeskalica |
| Značajke | Visoki dinamički raspon (HDR) Panorama |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Širokokutna ), 0.8 μm, 1/2.8" Veličina senzora |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 6200 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 33 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 15 W |
| Značajke | Obrnuto bežično punjenje |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Brzina prijenosa podataka | LTE, HSPA |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band |
| Bluetooth | Da, v5.2 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| FM radio | Da |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Barometar Kompas Žiroskop Senzor blizine Bočni senzor otiska prsta |
| Posebne značajke | Namjenska svjetiljka s 500 lumena |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Ulefone Armor Mini 20 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Koji je datum izlaska za Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 je službeno predstavljen Nedjelja, 01. Rujna 2024.
-
Je li Ulefone Armor Mini 20 dostupan u trgovinama?
Da, Ulefone Armor Mini 20 je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.
-
Kolika je masa uređaja Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 teži oko 301 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Ulefone Armor Mini 20?
Zaslon na Ulefone Armor Mini 20 ima dijagonalu od 4.7 inča.
-
Podržava li Ulefone Armor Mini 20 5G mreže?
Ne, Ulefone Armor Mini 20 ne podržava 5G mreže.
-
Koliko kamera ima Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.