Ulefone Armor 7
Ulefone Armor 7 specifikacije
Općenito
| Marka | Ulefone |
| Model | Armor 7 |
| Predstavljen | Utorak, 01. Listopada 2019 |
| Dostupan od | Utorak, 01. Listopada 2019 |
| Status | Ukinut |
| Cijene | €440 |
Dizajn
| Visina | 165.9 mm (6.53 inča) |
| Širina | 81 mm (3.19 inča) |
| Debljina | 13.6 mm (0.54 inča) |
| Težina | 290 g (10.23 oz) |
| Boje | Crno |
| Otpornost | Otporan na prašinu Otpornost na vodu |
| Certifikati otpornosti | IP68, IP69K |
Zaslon
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Veličina zaslona | 6.3 inča |
| Rezolucija | 1080 × 2340 piksela |
| Omjer stranica | 19.5:9 |
| Gustoća piksela | 409 ppi |
| Omjer zaslona i tijela | ≈ 72.5% |
| Zaštita zaslona | Otporno na padove (do 1,2 m), U skladu s MIL-STD-810G |
| Zaslon osjetljiv na dodir | Da |
| Zaslon bez okvira | Da |
| Značajke zaslona | Kapacitivni zaslon na dodir Multitouch zaslon |
Hardver
| Čipset | MediaTek Helio P90 |
| CPU jezgre | 8 |
| Proizvodni proces | 12 nm |
| Maksimalna brzina CPU-a | 2.2 GHz |
| CPU arhitektura | 64-bit |
| Mikroarhitektura | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Vrsta memorije | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Pohrana | 128GB |
| Varijante | 128GB 8GB RAM |
| Proširiva pohrana | Da |
| Utor za kartice | microSDXC |
Softver
| Operativni sustav | Android 9.0 (Pie) |
Glavna kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Trostruka kamera | 48 MP, ƒ/1.7 ( Širokokutna ), 0.8 μm, 1/2.0" Veličina senzora PDAF 16 MP, ƒ/2.0 ( Širokokutna ) Automatska bljeskalica 8 MP, ƒ/2.4 ( Telefoto ) |
| Podrška za bljeskalicu | Da |
| Vrsta bljeskalice | Penta-LED bljeskalica |
| Značajke | Način neprekidnog snimanja Digitalni zum Kompenzacija ekspozicije Otkrivanje lica Visoki dinamički raspon (HDR) ISO postavke Panorama Dodirnite za fokus |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Prednja kamera
| Podrška za kameru | Da |
| Jedna kamera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/3.06" Veličina senzora |
| Podrška za video | Da |
| Maksimalna video rezolucija | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tip | Li-Poly |
| Kapacitet | 5500 mAh |
| Snaga žičnog punjenja | 15 W |
| Podrška za bežično punjenje | Da |
| Snaga bežičnog punjenja | 10 W |
| Podrška za brzo punjenje | Da |
Mreža
| SIM kartice | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Da |
| Brzina prijenosa podataka | LTE (2CA) Cat13 600/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G bandovi | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G bandovi | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bandovi | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Povezivost
| Wi-Fi | Da ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standardi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi značajke | Dual-band, Mobilni hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da, v5.0 |
| USB priključci | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB povezivost | Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS) |
| GPS | Da |
| GPS značajke | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Da |
Multimedija
| Zvučnik | Da |
| Priključak za slušalice | Ne |
| FM radio | Da |
Značajke
| Senzori | Akcelerometar Baroceptor Kompas / Magnetometar Coulombmeter Senzor otiska prsta Žiroskop Senzor otkucaja srca Senzor blizine |
Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.
Ulefone Armor 7 recenzije
Video recenzije
Ulefone Armor 7 fotografije
Često postavljana pitanja
-
Kolika je cijena za Ulefone Armor 7?
Cijena uređaja Ulefone Armor 7 iznosi €440, a može se promijeniti u narednim danima.
-
Koji je datum izlaska za Ulefone Armor 7?
Ulefone Armor 7 je službeno predstavljen Utorak, 01. Listopada 2019.
-
Je li Ulefone Armor 7 dostupan u trgovinama?
Ne, Ulefone Armor 7 nije dostupan u službenim trgovinama jer više nije u proizvodnji. I dalje ga možete naći kod preprodavača.
-
Kolika je masa uređaja Ulefone Armor 7?
Ulefone Armor 7 teži oko 290 grama.
-
Koja je dijagonala zaslona na Ulefone Armor 7?
Zaslon na Ulefone Armor 7 ima dijagonalu od 6.3 inča.
-
Koliko kamera ima Ulefone Armor 7?
Ulefone Armor 7 ima Trostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.