Izbornik

Tema

Jezik

TCL K70 SE 4
TCL

TCL K70 SE

  • Operativni sustav Android 16
  • Zaslon 6.56 inča 540x1210 piksela
  • Baterija 3000 mAh
  • Performanse 4GB RAM Helio G50
  • Kamera 5MP 1080p
  • Pohrana 64GB

TCL K70 SE specifikacije

Općenito

Marka
TCL
Model
K70 SE
Predstavljen
Utorak, 03. Ožujka 2026
Dostupan od
Srijeda, 01. Travnja 2026
Status
Dostupno
Cijene
€50

Dizajn

Visina
165.9 mm (6.53 inča)
Širina
76.6 mm (3.02 inča)
Debljina
9.4 mm (0.37 inča)
Težina
150 g (5.29 oz)
Boje
Siva
Otpornost
Zaštićen od prašine i vodootporan (protiv prskanja vode)
Certifikati otpornosti
IP54

Zaslon

Vrsta zaslona
IPS LCD
Veličina zaslona
6.56 inča
Rezolucija
540 × 1210 piksela
Brzina osvježavanja
90 Hz
Omjer stranica
20:9
Gustoća piksela
202 ppi
Omjer zaslona i tijela
≈ 81.3%
Vršna svjetlina
400 cd/m²
Značajke zaslona
Kapacitivni dodirni zaslon
Multitouch zaslon

Hardver

Čipset
MediaTek Helio G50
CPU jezgre
8
Proizvodni proces
12 nm
Maksimalna brzina CPU-a
2.2 GHz
CPU arhitektura
64-bit
Mikroarhitektura
8x 2.2 GHz – ARM Cortex-A53
Vrsta memorije
LPDDR4X
GPU
IMG PowerVR GE8320 @680 MHz
RAM
4GB
Pohrana
64GB
Varijante
64GB 4GB RAM
Proširiva pohrana
Da
Utor za kartice
microSDXC

Softver

Operativni sustav
Android 16 (Baklava)

Glavna kamera

Podrška za kameru
Da
Jedna kamera
5 MP, ƒ/2.2 ( Širokokutna )
Podrška za bljeskalicu
Da
Vrsta bljeskalice
LED bljeskalica
Značajke
Panorama
Podrška za video
Da
Maksimalna video rezolucija
1080p @ 30 fps

Prednja kamera

Podrška za kameru
Da
Jedna kamera
2 MP, ƒ/2.4 ( Širokokutna )
Podrška za video
Da
Maksimalna video rezolucija
720p @ 30 fps

Baterija

Kapacitet
3000 mAh
Snaga žičnog punjenja
10 W

Mreža

SIM kartice
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Brzina prijenosa podataka
LTE, HSPA
2G bandovi
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G bandovi
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G bandovi
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Povezivost

Wi-Fi
Da ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi standardi
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi značajke
Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth
Da, v5.1
USB priključci
USB Type-C 2.0
USB povezivost
Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS)
GPS
Da
GPS značajke
GPS
NFC
Ne

Multimedija

Zvučnik
Da
Priključak za slušalice
Da

Značajke

Senzori
Akcelerometar

Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.

TCL K70 SE fotografije

Često postavljana pitanja

Kolika je cijena za TCL K70 SE?

Cijena uređaja TCL K70 SE iznosi €50, a može se promijeniti u narednim danima.

Koji je datum izlaska za TCL K70 SE?

TCL K70 SE je službeno predstavljen Srijeda, 01. Travnja 2026.

Je li TCL K70 SE dostupan u trgovinama?

Da, TCL K70 SE je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.

Kolika je masa uređaja TCL K70 SE?

TCL K70 SE teži oko 150 grama.

Koja je dijagonala zaslona na TCL K70 SE?

Zaslon na TCL K70 SE ima dijagonalu od 6.56 inča.

Podržava li TCL K70 SE 5G mreže?

Ne, TCL K70 SE ne podržava 5G mreže.

Koliko kamera ima TCL K70 SE?

TCL K70 SE ima Jedna kamera straga i Jedna kamera za selfije.