Izbornik

Tema

Jezik

Sonim XP3plus 7
Sonim

Sonim XP3plus

  • Operativni sustav Sonim OS
  • Zaslon 2.8 inča 240x320 piksela
  • Baterija 2300 mAh Li-Ion
  • Performanse 2GB RAM Snapdragon 662
  • Kamera 8MP
  • Pohrana 16GB

Sonim XP3plus specifikacije

Općenito

Marka
Sonim
Model
XP3plus
Predstavljen
Srijeda, 01. Rujna 2021
Dostupan od
Srijeda, 01. Rujna 2021
Status
Dostupno
Cijene
€240

Dizajn

Visina
116 mm (4.57 inča)
Širina
60 mm (2.36 inča)
Debljina
28 mm (1.10 inča)
Težina
220 g (7.76 oz)
Boje
Crno
Otpornost
Otporan na prašinu
Otpornost na vodu
Certifikati otpornosti
IP68

Zaslon

Vrsta zaslona
TFT LCD
Veličina zaslona
2.8 inča
Rezolucija
240 × 320 piksela
Omjer stranica
4:3
Gustoća piksela
143 ppi
Omjer zaslona i tijela
≈ 34.9%
Zaštita zaslona
U skladu s MIL-STD-810H

Hardver

Čipset
Qualcomm Snapdragon 662
CPU jezgre
8
Proizvodni proces
11 nm
Maksimalna brzina CPU-a
2.0 GHz
CPU arhitektura
64-bit
Mikroarhitektura
4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73)
4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53)
Vrsta memorije
LPDDR4X
GPU
Qualcomm Adreno 610
RAM
2GB
Pohrana
16GB
Varijante
16GB 2GB RAM
Proširiva pohrana
Da
Utor za kartice
microSDXC

Softver

Operativni sustav
Sonim OS

Glavna kamera

Podrška za kameru
Da
Jedna kamera
8 MP
Podrška za bljeskalicu
Da
Vrsta bljeskalice
LED bljeskalica

Baterija

Tip
Li-Ion
Kapacitet
2300 mAh
Uklonjivost
Izmjenjiva

Mreža

SIM kartice
Single SIM (Nano-SIM)
VoLTE
Da
Brzina prijenosa podataka
LTE, HSPA
2G bandovi
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G bandovi
HSPA: 850 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G bandovi
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b25 (1900), b26 (850), b30 (2300), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz)

Povezivost

Wi-Fi
Da ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi standardi
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi značajke
Dual-band, Mobilni hotspot
Bluetooth
Da, v5.0
USB priključci
USB Type-C
USB povezivost
Punjenje putem USB-a
GPS
Da
GPS značajke
GPS, GALILEO, GLONASS
NFC
Ne

Multimedija

Zvučnik
Da
Priključak za slušalice
Da
FM radio
Da

Značajke

Senzori
Akcelerometar
Barometar

Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.

Sonim XP3plus recenzije

Sonim XP3plus fotografije

Često postavljana pitanja

Kolika je cijena za Sonim XP3plus?

Cijena uređaja Sonim XP3plus iznosi €240, a može se promijeniti u narednim danima.

Koji je datum izlaska za Sonim XP3plus?

Sonim XP3plus je službeno predstavljen Srijeda, 01. Rujna 2021.

Je li Sonim XP3plus dostupan u trgovinama?

Da, Sonim XP3plus je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.

Kolika je masa uređaja Sonim XP3plus?

Sonim XP3plus teži oko 220 grama.

Koja je dijagonala zaslona na Sonim XP3plus?

Zaslon na Sonim XP3plus ima dijagonalu od 2.8 inča.

Podržava li Sonim XP3plus 5G mreže?

Ne, Sonim XP3plus ne podržava 5G mreže.

Koliko kamera ima Sonim XP3plus?

Sonim XP3plus ima Jedna kamera straga i nema kamere za selfije.