Izbornik

Tema

Jezik

Lava Agni 4 6
Lava

Lava Agni 4

  • Operativni sustav Android 15
  • Zaslon 6.67 inča 1220x2712 piksela
  • Baterija 5000 mAh Li-Poly
  • Performanse 8GB RAM Dimensity 8350
  • Kamera 50MP 2160p
  • Pohrana 256GB UFS 4.0

Lava Agni 4 specifikacije

Općenito

Marka
Lava
Model
Agni 4
Predstavljen
Četvrtak, 20. Studenoga 2025
Dostupan od
Utorak, 25. Studenoga 2025
Status
Dostupno
Cijene
£499

Dizajn

Visina
160.7 mm (6.33 inča)
Širina
75.3 mm (2.96 inča)
Debljina
8.6 mm (0.34 inča)
Težina
208 g (7.34 oz)
Materijali izrade
Okvir: Aluminij
Prednja strana: Gorilla staklo 5
Boje
Crno, Siva
Otpornost
Hermetičan i otporan na vodu (protiv prskanja vode)
Certifikati otpornosti
IP64

Zaslon

Vrsta zaslona
AMOLED
Veličina zaslona
6.67 inča
Rezolucija
1220 × 2712 piksela
Brzina osvježavanja
120 Hz
Omjer stranica
20:9
Gustoća piksela
446 ppi
Omjer zaslona i tijela
≈ 88.7%
Vršna svjetlina
2400 cd/m²
Zaštita zaslona
Staklo Corning Gorilla Glass 5
Zaslon osjetljiv na dodir
Da
Značajke zaslona
1 milijarda boja
Kapacitivni dodirni zaslon
HDR
Multitouch zaslon

Hardver

Čipset
MediaTek Dimensity 8350
CPU jezgre
8
Proizvodni proces
4 nm
Maksimalna brzina CPU-a
3350 MHz
CPU arhitektura
64-bit
Mikroarhitektura
4x 3.35 GHz – Cortex-A715
4x 2.2 GHz – Cortex-A510
Vrsta memorije
LPDDR5X
GPU
ARM Mali-G615 MC6
RAM
8GB
Pohrana
256GB
Vrsta pohrane
UFS 4.0
Varijante
256GB 8GB RAM
Proširiva pohrana
Ne

Softver

Operativni sustav
Android 15 (Vanilla Ice Cream), uz do 3 glavnih nadogradnji operativnog sustava

Glavna kamera

Podrška za kameru
Da
Dvostruka kamera
50 MP, ƒ/1.9 ( Širokokutna ), 1.0 μm, 1/1.55" Veličina senzora
Optička stabilizacija slike (OIS)
PDAF

8 MP, 112° ( Ultraširokokutna )
Podrška za bljeskalicu
Da
Vrsta bljeskalice
Dvostruka LED bljeskalica
Značajke
Visoki dinamički raspon (HDR)
Panorama
Podrška za video
Da
Maksimalna video rezolucija
2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30 fps

Prednja kamera

Podrška za kameru
Da
Jedna kamera
50 MP ( Širokokutna ), 0.64 μm, 1/2.76" Veličina senzora
Podrška za video
Da
Maksimalna video rezolucija
2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30 fps

Baterija

Tip
Li-Poly
Kapacitet
5000 mAh
Snaga žičnog punjenja
66 W
Značajke
Žično punjenje od 0 do 50 % za 19 minuta i od 0 do 100 % za 51 minutu (kako je oglašeno)

Mreža

SIM kartice
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Da
Brzina prijenosa podataka
5G, LTE, HSPA
2G bandovi
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G bandovi
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G bandovi
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)
5G bandovi
5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz)

Povezivost

Wi-Fi
Da ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi standardi
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi značajke
Dual-band
Bluetooth
Da, v5.4
USB priključci
USB Type-C 3.2
USB On-The-Go
USB povezivost
Punjenje putem USB-a, USB uređaj za masovnu pohranu (UMS)
GPS
Da
GPS značajke
GLONASS, GPS
NFC
Ne

Multimedija

Zvučnik
Da
Priključak za slušalice
Ne
Audio tehnologije
Stereo zvučnici
FM radio
Da

Značajke

Senzori
Akcelerometar
Kompas
Žiroskop
Optički senzor otiska prsta ispod zaslona
Senzor blizine

Odricanje od odgovornosti: Ne možemo jamčiti da su informacije na ovoj stranici 100% točne.

Lava Agni 4 fotografije

Često postavljana pitanja

Kolika je cijena za Lava Agni 4?

Cijena uređaja Lava Agni 4 iznosi £499, a može se promijeniti u narednim danima.

Koji je datum izlaska za Lava Agni 4?

Lava Agni 4 je službeno predstavljen Utorak, 25. Studenoga 2025.

Je li Lava Agni 4 dostupan u trgovinama?

Da, Lava Agni 4 je dostupan u trgovinama jer je još uvijek u proizvodnji.

Kolika je masa uređaja Lava Agni 4?

Lava Agni 4 teži oko 208 grama.

Koja je dijagonala zaslona na Lava Agni 4?

Zaslon na Lava Agni 4 ima dijagonalu od 6.67 inča.

Podržava li Lava Agni 4 5G mreže?

Da, Lava Agni 4 podržava 5G mreže na bandovima n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.

Koliko kamera ima Lava Agni 4?

Lava Agni 4 ima Dvostruka kamera straga i Jedna kamera za selfije.